Založ si blog

VIVA LA REPUBLICA BANANA

Bol by v tom čert (alebo treťosektorák) aby v dnešný deň sme sa od p. Biháriovej a Gallovej-Kriglerovej nedozvedeli, akí sme my, „nerómovia“ extrémisti. Si neviem predstaviť, akého titulu by sme sa dočkali, keby sme sa zachovali ako obyvatelia Marseille a vyhnali osadníkov z územia našich miest a obcí. Veď tie dve by po dvoch dňoch vyliezali aj z rybej konzervy v snahe dostať so seba „spravodlivé“ rozhorčenie. Obyvatelia Marseille jednoducho chcú žiť v čistom a bezpečnom prostredí a nechovať na svojich prsiach hada, ktorý sa nejakým spôsobom nepodieľa na platení mestských daní či kontribuovaní komunite iným spôsobom.

Prečo to nie je u nás možné?

Je viacero dôvodov. A potom je tu strach. Strach z označenia „rasista“, „extrémista“, „radikál“, „xenofób“ a mnoho ďalších. Občiansky odpor proti systému nekonečného chovania a dochovavania priživníkov je už  v zárodku potlačovaný hrozbami inštitúciami a osobami, ktoré naopak by mali slušných občanov chrániť. K týmto osobám, ktoré sa totálne sprotivili proti svojmu poslaniu patrí aj fungel nový prezident policajného zboru Gašpar. Po jeho predvčerajšom verejnom zastrašovaní tých, ktorým záleží na dodržiavaní zákonov všetkými obyvateľmi nášho Bananistanu, by tento pán mal okamžite zložiť funkciu.

Bez overenia faktov, prebral klamlivú správu z médii a tvrdil, že pozemky patriace Mariánovi Kotlebovi sú vedené ako Zastavané plochy a nádvoria a on nemá právo tam upratovať. Keby povedal iba toto a potom už nič, aj to by malo stačiť na jeho odstúpenie.

 

Čo z toho celého plynie?

1.) Polícia pod jeho vedením radšej bude tolerovať dlhoročné porušovanie zákonov ako snahu uviesť veci do právneho stavu.

2.) Demokracia na Slovensku je iba mýtus, kedže človeku bráni štátna moc vstúpiť na jeho pozemok

3.) Aj naďalej budeme z našich daní živiť rôzne Biháriové a Gállové ktoré okrem prázdneho tlachania hubou nerobia nič pre vyriešenie problémov medzi väčšinovým obyvateľstvom a príslušníkmi neprispôsobivých Cigánov. Mimochodom, kde v riti zalezené ste dámy trčali, keď pomoc potreboval Oskar Dobrovodský??? Či nemá tento pán a jeho otec správny odtieň pleti???

 

Možné riešenia:

Dosť bolo solidarity s ľuďmi, ktorí nechcú pracovať, nemajú základné pracovné a hygienické návyky a v tomto duchu vychovávajú aj svoje deti. Náš sociálny systém stojí a padá na financiách v ňom vložených. Ľudia, ktorí si povaľačstvo vybrali ako spôsob života by nemali mať žiadne právo čerpať z tohto systému. Vôbec nie je našou povinnosťou takýchto ľudí živiť!!!

Zákonné zabránenie počatia detí do nevyhovujúceho životného prostredia alebo do prostredia ohrozujúceho život a vývin dieťaťa.

Je až tak vážne porušenie ľudských práv obmedziť právo na materstvo ako priviesť dieťa na svet do takého prostredia a nechať ho trpieť?

Ak je odpoveď áno, tak je potom s ľudskými právami niečo zlé.

Okamžité odobranie detí osobe, ktorá ich priviedla na svet ( to sa ani matkou nedá nazvať) a zveriť ich do opatery základne zabezpečeným rodinám. Tieto rodiny by mali byť daňovo zvýhodnené.

Ak by sa tieto opatrenia prijali, za 20 rokov by na Slovensku neexistovala ani jedna osada a mohli by sme povedať, že tu máme nie pár „slušných“ cigánov ale generáciu mladých, vzdelaných a prispôsobivých  občanov tejto minority s vypestovanými všeobecnými základmi pre plnohodnotný život v našej spoločnosti. Chce to len počúvať zdravý rozum a nie pseudodemokratov a filozofov typu Biháriová a Gallová, ktoré okrem mlátenia prázdnej slamy, kydaniu na slušných ľudí ešte nič dobré pre zmienenú „zatiaľ minoritu nespravili….

 

O kríze sa toho popísalo už veľa ALE. ..

16.11.2012

....Predsa len mi na nej niečo nesedí. Samozrejme, je to len moja domnienka a vôbec nemusí byť správna. Prečítajte, zhodnotte, pridajte svoj názor. Pri surfovaní po včerajších spravodajských viac »

Tento blog nieje o Kažimírovi

09.10.2012

Náš financminister perlil tohto týždňa viackrát a logika sledu udalostí potvrdila, že na konci musí prísť kardinálna chu.......na. Začalo to vyhlásením, že strana SaS žije myšlienkovo viac »

BIS – vrchol menového pyramídového systému

25.06.2012

Asi pred necelými dvoma týždňami som na zahraničných spravodajských serveroch zachytil informáciu, že americké banky sa opäť s púšťajú do rizikových obchodov. Bežný človek si povie, viac »

USA, Rod Rosenstein, námestník, minister spravodlivosti

NYT: Rosenstein chcel vlani Trumpa vypudiť z úradu

21.09.2018 23:18

Trump označuje Rosensteina za jedného z hlavných strojcov "honu na čarodejnice" pre údajné ruské zasahovanie do volieb.

hurikán, florence, počasie, usa

V Severnej Karolíne sa po búrke Florence pretrhla hrádza, hrozí zamorenie toxickým odpadom

21.09.2018 22:45

Voda z hrádze zatopila skládku splodín zo spaľovania uhlia, ktoré obsahujú ortuť, olovo a arzén.

odev, textil, látky

Daniari: Slovensko nie je preclievacím hubom podhodnoteného textilu

21.09.2018 22:05

Slovensko v žiadnom prípade nie je preclievacím hubom pre podhodnotený textil, ako sa to snaží naznačiť opozícia, uviedla Finančná správa.

Sýria Rusko lietadlo trosky telá nájdenie

Rusko a Izrael po strete v Sýrii preveria linku na predchádzanie konfliktom

21.09.2018 21:49

Stane sa tak v reakcii na mylné zostrelenie ruského špionážneho lietadla sýrskou protivzdušnou obranou.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 10
Celková čítanosť: 14803x
Priemerná čítanosť článkov: 1480x

Autor blogu

Kategórie